Goss ABS Wheel Speed Sensor Rear For Mitsubishi Triton ML MN 2.4L/2.5L 4G64
SKU code: WS058_4
| Fitment Location | Rear |
| Brand | GOSS |
| Pack Info | 1 |
| Manufacturer Part Number | WS058 |
MITSUBISHI TRITON GL ML MN (2 Door Utility) 2008-2015 2.4 litre 4G64 I4 16V SOHC
MITSUBISHI TRITON GL-R ACTIV MN (4 Door Wellside) 2009-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GL-R GLX-R ACTIV MN (4 Door Wellside) 2009-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GLS GLX-R MN (4 Door Wellside) 2009-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GLX CLUB MN (2 Door Utility) 2010-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GLX GL ML MN (2 Door Utility) 2008-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GLX ML MN (2 Door Utility) 2008-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GLX MN (2 Door Utility) 2009-2015 2.5 litre 4056T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GLX MN (2 Door Utility) 2009-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON ML MN (4 Door Wellside) 2008-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON MN (4 Door Wellside) 2011-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
Why you should buy Auto Parts from us?
- Authorized Dealer Genuine Warranty
- 15 Years Industry Experience
- Pre-sales Customer Service Support
- 100% Fitment Guarantee
- Local Warehouse Fast Delivery
- Free 30 Days Returns
MITSUBISHI TRITON GL-R ACTIV MN (4 Door Wellside) 2009-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GL-R GLX-R ACTIV MN (4 Door Wellside) 2009-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GLS GLX-R MN (4 Door Wellside) 2009-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GLX CLUB MN (2 Door Utility) 2010-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GLX GL ML MN (2 Door Utility) 2008-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GLX ML MN (2 Door Utility) 2008-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GLX MN (2 Door Utility) 2009-2015 2.5 litre 4056T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON GLX MN (2 Door Utility) 2009-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON ML MN (4 Door Wellside) 2008-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
MITSUBISHI TRITON MN (4 Door Wellside) 2011-2015 2.5 litre 4D56T I4 16V DOHC
| SKU | WS058_4 |
| Barcode # | 9330544059549 |
| Brand | GOSS |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.045m |